O Nas

Dzisiejszy rynek lokali usługowych i komercyjnych jest bardzo wymagający i stale się zmienia. Dzięki nam, poszukiwania odpowiedniego miejsca pozostaną dla Państwa przyjemnością wyboru.

Nasz skromny zespół doświadczonych agentów nieruchomości, od lat działający w Krakowie, postara się sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom pod względem znalezienia tej jedynej właściwej i świetnej lokalizacji dla Państwa działalności.

Pomożemy Państwu znaleźć taką lokalizację, która ma najwięcej zalet z punktu widzenia prowadzenia określonej działalności. Świetna lokalizacja powinna zapewnić odpowiedni odbiór usługobiorców w danej kategorii usług. W innym miejscu będziemy szukać dla Państwa miejsca na prowadzenie biura, magazynu, halę produkcyjną, gabinet medyczny czy sklep.

Zajmiemy się znalezieniem obiektywnie idealnego punktu na mapie Krakowa i okolic. Pomożemy sprawnie przebrnąć przez proces negocjacji podczas zakupu lub wynajmu lokalu. To Państwo zdecydujecie jakiego miejsca tym razem będziemy szukać, a każde nowe zadanie, jest dla nas zawsze nowym wyzwaniem, które z całym zaangażowaniem podejmiemy.

Czy wiesz czym jest dla Ciebie świetna lokalizacja? To nie tylko idealne miejsce prowadzenia biznesu, ale od teraz również nasze biuro nieruchomości.